Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Послуги з технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою

Дніпропетровська філія ПАТ "Укртелеком" запрошує Вас взяти участь у тендері щодо закупівлі послуг з  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою по лотам:

1. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою по  Дніпропетровській філії.
2. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою по Запорізькій філії.
3. Послуги  технічного обслуговування та ремонту комп'ютерної техніки та периферійного обладнання, що використовується спільно з електронно-обчислювальною технікою по  Кіровоградській філії.

Учасник повинен подати Пропозицію не пізніше 10 год. 00 хв. 29.07.2015 року  (Київський час) в документарній формі на наступну поштову адресу: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Херсонська, 26, к. 816.

Запрошення до участі в тендері

Тендерна  документація

Тендерна  документація зі змінами


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок