Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Послуги з з розробки технічної документації із землеустрою

Дніпропетровська філія ПАТ «Укртелеком» пропонує  Вашому підприємству взяти участь у тендері  щодо закупівлі послуг з з розробки технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходяться у користуванні ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" по лотам:

Лот №1 Розробка технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходяться у користуванні Дніпропетровської філії ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" по Дніпропетровській обл.
Лот №2 Розробка технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходяться у користуванні Дніпропетровської філії ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ" по Донецькій обл.
Лот №3 Розробка технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходяться у користуванні Запорізькій філії ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ"
Лот №4 Розробка технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, що знаходяться у користуванні Кіровоградській філії ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ".

Учасник повинен подати Пропозицію не пізніше 17 год. 00 хв. 06.08.2015 року  (Київський час) в документарній формі на наступну поштову адресу: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Херсонська, 26, к. 816.

Запрошення до участі в тендері

Тендерна  документаціяДнiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок